מערכות בנקאיות

בשירות עצמי

סדרת ATM's

NCR SelfServ

מערכות NCR SelfServ מספקות שירותי הנפקת והפקדת מזומנים ללקוחות וכן שירותים בנקאיים אחרים בשירות עצמי.
דגמי NCR SelfServ תוכננו כדי לענות על צרכי לקוחות הבנק ולספק ממשק משתמש נוח וארגונומי תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

כספומטים רב שימושיים - SelfServ 80 Series - Multifunction ATM'S

כספומטים חדישים מסדרת NCR SelfServ 80 מאופיינים על ידי עיצוב מודרני ועדכני ומאפשרים הקרנה על גבי מסכי Multi-Touch בגודל 15 או 19 אינץ'.

NCR SelfServ 81

NCR SelfServ 81​
NCR SelfServ 81​

NCR Selfserv™ 81 מבית NCR הינו כספומט המיועד להצבה ולהתקנה באתרים פנימיים (In-Lobby) כדוגמת מבוא סניף בנק, מרכזי קניות, בתי חולים, מחנות צבא וכדומה.
הכספומט תוכנן לאפשר ללקוחות הבנק שימוש ותפעול קל עם דגש על נגישות. לכספומט זה יכולות תפעוליות המאפשרות לבנק לתת ללקוחותיו שירות מרחוק ע"י בנקאי דרך הכספומט – INTERACTIVE TELLER – ומתוכנן לעמוד במספר רב של טרנזקציות.
בכספומט זה ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות, כגון: הנפקה והפקדת מזומנים והפקדת שיקים.

כספומטים להפקדת ולהוצאת מזומן - SelfServ 80 Series Recycling ATM's

כספומטים חדישים מסדרת NCR SelfServ 80 מאופיינים על ידי עיצוב מודרני ועדכני ומאפשרים הקרנה על גבי מסכי Multi-Touch בגודל 15 או 19 אינץ'.

NCR SelfServ 87

NCR SelfServ™ 87
NCR SelfServ™ 87

NCR SelfServ™ 87 הינו כספומט בעל יכולת מיחזור מזומנים הנועד להצבה דרך הקיר, עם מראה עדכני ותמיכה ב-multi-touch. מושלם להצבה במקומות בהם קיימת גישה דרך הקיר.

הכספומט תוכנן על מנת לספק את רמת המהימנות הגבוהה בשוק, והוא מציע את אחד מהפתרונות הטובים ביותר למיחזור מזומנים, חוויית לקוח מדהימה עם ממשק קל לשימוש, הנראה בבירור בקדמת הכספומט. לכספומט זה קיבולת גבוהה של שטרות מזומנים וכן עיצוב עדכני. היכולות המתקדמות למתן שירות מבטיחות ביצועים מיטביים ורמות זמינות גבוהות.

SelfServ™ 83, המופעל באמצעות Media Handling 2.0 מבית NCR, כולל מודול חדש למיחזור (BRM) המספק רמות ביצועים ללא תחרות, מוכנות לשימוש ואבטחה.

כספומטים להוצאת מזומן - Cash Dispenser ATM'S

NCR SelfServ 22e

NCR SelfServ™ 22e
NCR SelfServ™ 22e

SelfServ™ 22מבית NCR הינו כספומט המתוכנן להצבה במקומות סגורים כגון: לובי של סניפי בנק, מרכזי קניות, חנויות נוחות ובמיקומים פנימיים אחרים. הכספומט קומפקטי יחסית ומאפשר משיכת מזומן, מסוגל לטפל בנפחים גבוהים מאוד של טרנזקזיות למשיכת מזומנים, ויכול לספק גם טווח רחב של שירותים נוספים, כגון: תשלום חשבונות, העברת כסף, טעינת יתרה באמצעות טלפון נייד, קופונים, שוברים ועוד.

יתרונות נוספים:

  • השימוש בכספומט זה קל ואינטואיטיבי.
  • הקומפקטיות של הכספומט מאפשרת לספק טרנזקזיות בשירות עצמי כמעט בכל מקום.
  • ניתן להציג את לוגו המותג שלך על גבי מסך הכספומט ועל גוף הכספומט עצמו.

SelfServ™ 22 מבית NCR מעניק נוכחות חזקה ללא תחרות למותג שלך ומבדל את שירותי משיכת מזומן בשירות עצמי משאר הרשתות. קלות השימוש בכספומט, המהימנות הגבוהה ומבחר השירותים שהוא מציע יסייעו בחיזוק נאמנות הלקוחות.