מערכות בנקאיות

בשירות עצמי

סדרת ATM's

NCR SelfServ

מערכות NCR SelfServ מספקות שירותי הנפקת והפקדת מזומנים ללקוחות וכן שירותים בנקאיים אחרים בשירות עצמי.
דגמי NCR SelfServ תוכננו כדי לענות על צרכי לקוחות הבנק ולספק ממשק משתמש נוח וארגונומי תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

כספומטים רב שימושיים - SelfServ 80 Series - Multifunction ATM'S

כספומטים חדישים מסדרת NCR SelfServ 80 מאופיינים על ידי עיצוב מודרני ועדכני ומאפשרים הקרנה על גבי מסכי Multi-Touch בגודל 15 או 19 אינץ'.

NCR SelfServ 81

NCR SelfServ 81​
NCR SelfServ 81​

NCR Selfserv™ 81 מבית NCR הינו כספומט המיועד להצבה ולהתקנה באתרים פנימיים (In-Lobby) כדוגמת מבוא סניף בנק, מרכזי קניות, בתי חולים, מחנות צבא וכדומה.
הכספומט תוכנן לאפשר ללקוחות הבנק שימוש ותפעול קל עם דגש על נגישות. לכספומט זה יכולות תפעוליות המאפשרות לבנק לתת ללקוחותיו שירות מרחוק ע"י בנקאי דרך הכספומט – INTERACTIVE TELLER – ומתוכנן לעמוד במספר רב של טרנזקציות.
בכספומט זה ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות, כגון: הנפקה והפקדת מזומנים והפקדת שיקים.

כספומטים להפקדת ולהוצאת מזומן - SelfServ 80 Series Recycling ATM's

כספומטים חדישים מסדרת NCR SelfServ 80 מאופיינים על ידי עיצוב מודרני ועדכני ומאפשרים הקרנה על גבי מסכי Multi-Touch בגודל 15 או 19 אינץ'.

NCR SelfServ 83

NCR SelfServ™ 83
NCR SelfServ™ 83

NCR SelfServ™ 83 הינו כספומט בעל יכולת מיחזור מזומנים הנועד להצבה במקומות שהם "in lobby" (פנימיים), עם מראה עדכני ותמיכה ב-multi-touchמתאים להצבה בסניף בנק, חנויות נוחות, מרכזי קניות ועוד.

SelfServ™ 83 מתוכנן לתת פתרון ברמת מהימנות גבוהה פי שניים מזו של פתרונות אחרים למיחזור מזומן בקלות ובנוחות מקסימלית. ממשקו הפשוט נראה בבירור בקדמת הכספומט.
לכספומט קיבולת גבוהה של שטרות מזומנים ועיצוב מעודכן. יכולות השירות המתקדמות, מבטיחות ביצועים מיטביים ורמות זמינות משופרות. SelfServ™ 83, המופעל באמצעות Media Handling 2.0 מבית NCR, כולל מודול חדש למיחזור (BRM) המספק רמות של ביצועים ללא תחרות, מוכנות לשימוש ואבטחה.

כספומטים להוצאת מזומן - Cash Dispenser ATM'S

NCR SelfServ 28

NCR SelfServ™ 28
NCR SelfServ™ 28

SelfServ™ 28 מבית NCR הינו כספומט להוצאת מזומן הנועד להצבה חופשית פנימית וחיצונית עם הגנה מלאה מפני תנאי מזג האוויר. הוא מהווה תוספת אידיאלית לכל רשת כספומטים של בנק או מפעיל כספומטים אחר וניתן להציבו בכל מקום שבו לקוחות הבנק זקוקים לשירות עצמי, ללא צורך בבניית מבנים מיוחדים להצבת כספומט.

יתרונות נוספים של כספומט ה- SelfServ™ 28:

  • חשיפה מרבית למותג שלך ונפחי טרנזקציות גבוהים ביותר.
  • הזדמנויות להפקת הכנסות וכן עלות תפעולית נמוכה יחסית.
  • אפשרויות לפריסה נוחה – פנימית או חיצונית, עם תשתיות מינימליות.

SelfServ™ 28 מצויד הן בקישוריות קווית והן באלחוטית, וכל שנחוץ לתפעולו הוא שקע חשמל – אין צורך במבנה להגנה עליו מפני תנאי מזג האוויר כך שהכספומט ידידותי יותר לסביבה.