מערכות בנקאיות

בשירות עצמי

סדרת ATM's

NCR SelfServ

מערכות NCR SelfServ מספקות שירותי הנפקת והפקדת מזומנים ללקוחות וכן שירותים בנקאיים אחרים בשירות עצמי.
דגמי NCR SelfServ תוכננו כדי לענות על צרכי לקוחות הבנק ולספק ממשק משתמש נוח וארגונומי תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

כספומטים רב שימושיים - SelfServ 80 Series - Multifunction ATM'S

כספומטים חדישים מסדרת NCR SelfServ 80 מאופיינים על ידי עיצוב מודרני ועדכני ומאפשרים הקרנה על גבי מסכי Multi-Touch בגודל 15 או 19 אינץ'.

NCR SelfServ 84 Walk-Up

NCR SelfServ 84 Walk-up
NCR SelfServ 84 Walk-up

NCR SelfServ™ 84 Walk-Up  מבית NCR הינו כספומט המיועד להצבה באתרים חיצוניים ומותקן בגומחה בקיר (TTW- Through The Wall).
מבנה המכשיר מאפשר תצורה נרחבת ומלאה של כל המכלולים הזמינים לביצוע כלל הפעולות הנדרשות לשירות עצמי.
ה-SelfServ™ 84 תוכנן כדי לתת מענה לביצוע פעולות בשירות עצמי בנפח בינוני עד גבוה. בכספומט זה ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות, כגון: הנפקה והפקדת מזומנים, הפקדת שיקים (בודדים או בחבילות) וכן מיחזור מזומנים. בנוסף, ניתן גם לבצע בכספומט זה טווח רחב של שירותים אחרים כדוגמת תשלום חשבונות, העברת כסף, טעינת יתרה בכרטיס Pre-paid, משיכת מזומנים באמצעות טלפון נייד ועוד.
כספומט זה הינו פתרון מצוין להנגשת השירותים המוצעים בסניף באמצעות ביצוע פעולות בשירות עצמי 24/7 על ידי הלקוחות.

כאמור, קיימת בכספומט זה האפשרות למיחזור מזומנים (באישור בנק ישראל) כך שניתן להרחיב את תפקוד הכספומט ולהציע את קיבולת הנפקת המזומנים הגדולה ביותר בשוק.

כספומטים להפקדת ולהוצאת מזומן - SelfServ 80 Series Recycling ATM's

כספומטים חדישים מסדרת NCR SelfServ 80 מאופיינים על ידי עיצוב מודרני ועדכני ומאפשרים הקרנה על גבי מסכי Multi-Touch בגודל 15 או 19 אינץ'.

NCR SelfServ 83

NCR SelfServ™ 83
NCR SelfServ™ 83

NCR SelfServ™ 83 הינו כספומט בעל יכולת מיחזור מזומנים הנועד להצבה במקומות שהם "in lobby" (פנימיים), עם מראה עדכני ותמיכה ב-multi-touchמתאים להצבה בסניף בנק, חנויות נוחות, מרכזי קניות ועוד.

SelfServ™ 83 מתוכנן לתת פתרון ברמת מהימנות גבוהה פי שניים מזו של פתרונות אחרים למיחזור מזומן בקלות ובנוחות מקסימלית. ממשקו הפשוט נראה בבירור בקדמת הכספומט.
לכספומט קיבולת גבוהה של שטרות מזומנים ועיצוב מעודכן. יכולות השירות המתקדמות, מבטיחות ביצועים מיטביים ורמות זמינות משופרות. SelfServ™ 83, המופעל באמצעות Media Handling 2.0 מבית NCR, כולל מודול חדש למיחזור (BRM) המספק רמות של ביצועים ללא תחרות, מוכנות לשימוש ואבטחה.

כספומטים להוצאת מזומן - Cash Dispenser ATM'S

NCR SelfServ 22e

NCR SelfServ™ 22e
NCR SelfServ™ 22e

SelfServ™ 22מבית NCR הינו כספומט המתוכנן להצבה במקומות סגורים כגון: לובי של סניפי בנק, מרכזי קניות, חנויות נוחות ובמיקומים פנימיים אחרים. הכספומט קומפקטי יחסית ומאפשר משיכת מזומן, מסוגל לטפל בנפחים גבוהים מאוד של טרנזקזיות למשיכת מזומנים, ויכול לספק גם טווח רחב של שירותים נוספים, כגון: תשלום חשבונות, העברת כסף, טעינת יתרה באמצעות טלפון נייד, קופונים, שוברים ועוד.

יתרונות נוספים:

  • השימוש בכספומט זה קל ואינטואיטיבי.
  • הקומפקטיות של הכספומט מאפשרת לספק טרנזקזיות בשירות עצמי כמעט בכל מקום.
  • ניתן להציג את לוגו המותג שלך על גבי מסך הכספומט ועל גוף הכספומט עצמו.

SelfServ™ 22 מבית NCR מעניק נוכחות חזקה ללא תחרות למותג שלך ומבדל את שירותי משיכת מזומן בשירות עצמי משאר הרשתות. קלות השימוש בכספומט, המהימנות הגבוהה ומבחר השירותים שהוא מציע יסייעו בחיזוק נאמנות הלקוחות.