מוצרי תוכנה

למערכות בנקאיות

תוכנות

בנקאות וכספומט

תוכנות הבנקאות והכספומט הן המוח שמאחורי המכונות לשירות עצמי. התוכנה מסוגלת לספק מידע חשוב על האופן שבו לקוחות משתמשים בכספומטים ומבצעים טרנזקציות  ויודעת להיערך למתן שירות ללא הפרעות.
משפחת ™APTRA היא משפחה עשירה של מוצרי תוכנה יעודיים אשר פותחה על-ידי NCR כדי לתת מענה נרחב ומקיף ביישומי המערכות הבנקאיות לשירות עצמי של NCR. מערכות ה-APTRA מותקנות במכשירי כספומט ובעמדות מידע רבים בארץ וברחבי העולם.

NCR APTRA Advance NDC

NCR APTRA™ Advance NDC
NCR APTRA™ Advance NDC

APTRA Advance NDC מבית NCR היא תוכנת הכספומט הפופולרית ביותר לשירות עצמי עבור סביבות לאירוח NDC‏ (NCR Direct Connect). התוכנה, המבוססת על Microsoft® Windows®‎, מאפשרת ללקוח להפעיל יישום יחיד בחומרה ממספר ספקים שונים, כולל אפשרויות לטרנזקציות רבות 'ישר מהקופסה' ומשמשת כפלטפורמה לפריסה מהירה של פונקציונליות חדשה עבור תוכנת כספומט. כיום, יותר ויותר רשתות פיננסיות בשירות עצמי ברחבי העולם פועלות בסביבת אירוח NDC בהשוואה לכל סביבה אחרת.

NCR יצרה את תקן NDC לכספומטים לפני יותר מ-20 שנה, ומאז התבסס מעמד ה-NDC כיישום הפופולרי והאמין ביותר בעולם לרשתות כספומטים בשירות עצמי. על רקע המעבר של רשתות כספומטים בשירות עצמי מ-OS/2 אל מערכת ההפעלה Windows,‏ APTRA Advance NDC מבית NCR נשען על הנהגה רצופה זו, וממלא את החלל שהשאירו אחריהם מוצרים מבוססי OS/2 כגון NDC ו-NDC+‎ .