מוצרי תוכנה

למערכות בנקאיות

תוכנות

בנקאות וכספומט

תוכנות הבנקאות והכספומט הן המוח שמאחורי המכונות לשירות עצמי. התוכנה מסוגלת לספק מידע חשוב על האופן שבו לקוחות משתמשים בכספומטים ומבצעים טרנזקציות  ויודעת להיערך למתן שירות ללא הפרעות.
משפחת ™APTRA היא משפחה עשירה של מוצרי תוכנה יעודיים אשר פותחה על-ידי NCR כדי לתת מענה נרחב ומקיף ביישומי המערכות הבנקאיות לשירות עצמי של NCR. מערכות ה-APTRA מותקנות במכשירי כספומט ובעמדות מידע רבים בארץ וברחבי העולם.

NCR APTRA™ Activate​

NCR APTRA™ Activate​
NCR APTRA™ Activate​

APTRA Activate מבית NCR הוא יישום התוכנה המתקדם ביותר בעולם עבור כספומטים בשירות עצמי. היישום, שנוצר עבור ארגוני בנקאות מורכבים ומרובי-ערוצים, מהווה פתרון נגיש, המציע אינטגרציה אמיתית של ערוץ השירות העצמי עם התשתית שלו, ברמות זמינות, אבטחה ופונקציונליות ללא מתחרים. תוכנת כספומט זו מסוגלת לבדל את העסק שלך מהאחרים, הודות לשירותי בנקאות בריבוי-ערוצים ממקורות לא-שגרתיים, כגון שרתי אינטרנט חיצוניים.

יותר ויותר מוסדות בנקאות משתמשים בשרתי אינטרנט כדי לספק ללקוחות שירותים ללא מזומנים כמו: מידע ספורט, עדכוני חדשות, הזמנת כרטיסי טיסה וכרטיסי קולנוע. לדוגמה, הלקוח יוכל לראות כיצד מתקדמת ההצעה שלו במכירה פומבית ב-eBay™‎, לבחור לקבל שובר עבור Apple iStore או לקבל פרטים על ספר מומלץ מ-amazon.com – בהדפסה על-גבי הקבלה.

APTRA Activate מבית NCR מונע מעקב אחר פרטי לקוחות. לדוגמה: שורות מעקב, אף פעם לא יראו את מספר החשבון המלא. כמו כן, המערכת ממסכת את כל המידע הקשור אליה, כך שרשומות ביומן או קבלות יציגו, לדוגמה, רק את ארבע הספרות האחרונות של מספר כרטיס הלקוח.