עמדות לשירות עצמי – Kiosk

התקנת עמדה לשירות עצמי מאפשרת ללקוח לבצע מגוון רחב של פעולות בזמן המתאים לו ובגמישות מירבית.  חברת מיטווך מציעה מגוון רחב של עמדות לשירות עצמי ,לתחומי פעילות שונים ומגוונים , על פי דרישת הלקוח. חברתנו מתמחה שנים רבות בהתאמת עמדות שירות עצמי לצרכי הלקוח ונותנת שירותי פיתוח, התקנה, הטמעה, שירות ותחזוקה לעמדות אלו. 

בין עמדות שירות העצמי שאנו מציעים ניתן למצוא: עמדות למשיכת והפקדת מזומנים וצ'קים – NCR, עמדות תשלום, עמדות לניהול תורים, עמדות מידע, עמדות לביצוע צ'ק אין, עמדות כרטיסים, עמדות הזמנה למסעדות/מזון מהיר, עמדות בשירות עצמי לתחום הרפואי ועוד…
חברתנו מספקת את פתרון החומרה והתוכנה לפי דרישת הלקוח ואמונה על האינטגרציה ביניהם עד ליצירת מוצר שלם והתקנתו אצל הלקוח תוך מתן מענה לדרישותיו. 

נשמח לעמוד לרשותכם ולבנות עבורכם את הפתרון המתאים לצרכים שלכם.

עמדות תשלום בשירות עצמי

מגוון תצורות של עמדות מידע ותשלום בשירות עצמי, פתרון להזמנה עצמית מסוגנן חדשני לשימושים שונים. התקדמו לעידן החדש של עמדות תשלום בשירות עצמי ושפרו את חווית הלקוחות שלכם!

עמדת תשלום בשירות עצמי למסעדות-SelfServ™XK32

קיוסק ה- NCR SelfServ XK32 פועל על מעבדי Intel Core 6. תצוגת ה -32 אינץ של זכוכית דו צדדי .

עמדת מידע בשירות עצמי - SelfServ™ XK7

SelfServ™ XK7 עמדת מידע בשירות עצמ בעיצוב חדשני וקומפקטי, בעלת מסך מולטי טאץ' שטוח (zerobezel) המגיע במידות מגוונות: "15 , "18.5 או "21.  עמדה זו יכולה להגיע עם MSR, קורא ברקוד וחיבור למסופון אשראי.

עמדות לניהול תורים

עמדות לניהול תורים, מספקים פתרונות מתקדמים לבעיות ההמתנה בתור, בטכנולוגיה מתקדמת. עיצוב חדשני המשלבת מערכות מחשוב

עמדת תשלום בשירות עצמי - SelfServ™ 90

זמין בגרסאות מגוונות:שולחנית או בגרסאות של קיוסק. הינו קיוסק אינטראקטיבי המסייע לך לתקשר יותר בדחיפות עם הלקוחות שלך, לספק מידע על מוצרים חדשים, מידע על מבצעים וכך להגדיל מכירות.

עמדות לשירות עצמי – Kiosk – עמדות צק אין למלונאות NCR Advanced Check-in

פתרון שלם של חומרה ותוכנה אשר מספק לאורחי המלון את כל הפעולות הנדרשות כדי לקצר את זמנם. המוצר בעל טכנולוגיה החדשנית של hotel check-in.

עמדת מידע בשירות עצמי - SelfServ™ 85 Kiosk

קיוסק מעוצב, בעל מידות קטנות, נוח לשימוש, אידיאלי לקידום מכירות, התמצאות בקניון, ניהול תורים, קבלת מחירים וכל מידע עסקי רלוונטי ברשתות ובחנויות.

צ'ק-אין זה מספק במהירות את הפעולות שזה בדיוק מה שהנוסעים שלך רוצים. עם הפתרונות שלנו, הנוסעים  יעברו בקלות את תהליך הצ'ק-אין ואתה תשיג יעילות וחיסכון.
עמדת הצ'ק-אין בשירות עצמי מאפשרת: סריקת דרכונים, הדפסת תגיות למזוודות וכרטיסי עלייה למטוס. חברות תעופה יכולות להפחית את הלחץ סביב הצוותים שלהן ולפנות את הצוות לעזור לנוסעים הזקוקים לעזרה אישית.

NCR TouchPort 120

קיוסק מהדור החדש המאפשר לנוסעים לבצע צ'ק-אין, לשלם עבור שדרוגים, החלפת מושבים, סריקת מסמכים והדפסת כרטיס עלייה למטוס במהירות רבה ובפחות קליקים. הנוסעים יוכלו להנות בשימוש מעמדה בעלת פרופיל מעוצב ונוח לכל משתמש.

NCR TouchPort 100

עמדת "All-in-One" עם מסך המגע, מדפסת והציוד ההיקפי המשולבים היטב לתוך "קיוסק" הקומפקטי הזה. TouchPort 100 תומך בתשלום בכרטיסי אשראי ומאפשר קריאה של דרכון או ePassport.

NCR TouchPort 70

קיוסק צ'ק אין קומפקטי עם מסך מגע גדול בגודל 19 אינץ ', קורא כרטיסי אשראי, קורא ברקוד, מאפשר קריאת דרכונים וסורק ePassport, הדפסת כרטיס עלייה למטוס ומדפסת תגיות עבור מזוודות.

למידע נוסף, ניתן לפנות ל-  טל: 050-7257281
באימייל:  kobish@ncr.co.il

סגירת תפריט
סגור נגישות

אנחנו כאן כדי לעזור