עמדות לשירות עצמי – Kiosk

קיוסקים פיננסיים – עמדות לשירות עצמי – Kiosk עמדות לשירות עצמי הן מגוון של שירותי עצמי שנותנים לצרכנים מבחר פעולות וגמישות לבצע את העסקאות שלהם בערוץ נוח יותר.  עמדות לשירות עצמי נוצרו לספק ערוץ בנקאות משלים בסניפים או מחוץ , כגון פתיחת חשבון, תחזוקת חשבונות, הזמנה לפגישות, ביצוע צ'ק-אין ומגוון מוצרים פיננסיים. מיועד לבנקים וללקוחותיהם, בנוי על פלטפורמת XFS המאפשרת לבנקים להרחיב את התכנה ממספר ערוצים על גבי קיוסק הבנקאות, למנף את ההשקעה בערוצים הנוכחיים ולספק ממשק נוח ללקוחות.

עמדות לשירות עצמי – Kiosk – עמדות צק אין למלונאות NCR Advanced Check-in

פתרון שלם של חומרה ותוכנה אשר מספק לאורחי המלון את כל הפעולות הנדרשות כדי לקצר את זמנם. המוצר בעל טכנולוגיה החדשנית של hotel check-in.

עמדת מידע בשירות עצמי -SelfServ™ XK7

עמדת מידע בשירות עצמי -SelfServ™ XK7 עמדת מידע בעיצוב חדשני וקומפקטי, בעלת מסך מולטי טאץ' שטוח (zerobezel) המגיע במידות מגוונות: "15 , "18.5 או "21.  עמדה זו יכולה להגיע עם MSR, קורא ברקוד וחיבור למסופון אשראי.

עמדת מידע בשירות עצמי - SelfServ™ 90 Kiosk

זמין בגירסא שולחנית או בגרסא של קיוסק. הינו קיוסק אינטראקטיבי המסייע לך לתקשר יותר בדחיפות עם הלקוחות שלך, לספק מידע על מוצרים חדשים, מידע על מבצעים וכך להגדיל מכירות.

עמדת מידע בשירות עצמי - SelfServ™ 85 Kiosk

קיוסק מעוצב, בעל מידות קטנות, נוח לשימוש, אידיאלי לקידום מכירות, התמצאות בקניון, ניהול תורים, קבלת מחירים וכל מידע עסקי רלוונטי ברשתות ובחנויות.

צ'ק-אין זה מספק במהירות את הפעולות שזה בדיוק מה שהנוסעים שלך רוצים. עם הפתרונות שלנו, הנוסעים  יעברו בקלות את תהליך הצ'ק-אין ואתה תשיג יעילות וחיסכון.
עמדת הצ'ק-אין בשירות עצמי מאפשרת: סריקת דרכונים, הדפסת תגיות למזוודות וכרטיסי עלייה למטוס. חברות תעופה יכולות להפחית את הלחץ סביב הצוותים שלהן ולפנות את הצוות לעזור לנוסעים הזקוקים לעזרה אישית.

NCR TouchPort 120

קיוסק מהדור החדש המאפשר לנוסעים לבצע צ'ק-אין, לשלם עבור שדרוגים, החלפת מושבים, סריקת מסמכים והדפסת כרטיס עלייה למטוס במהירות רבה ובפחות קליקים. הנוסעים יוכלו להנות בשימוש מעמדה בעלת פרופיל מעוצב ונוח לכל משתמש.

NCR TouchPort 100

עמדת "All-in-One" עם מסך המגע, מדפסת והציוד ההיקפי המשולבים היטב לתוך "קיוסק" הקומפקטי הזה. TouchPort 100 תומך בתשלום בכרטיסי אשראי ומאפשר קריאה של דרכון או ePassport.

NCR TouchPort 70

קיוסק צ'ק אין קומפקטי עם מסך מגע גדול בגודל 19 אינץ ', קורא כרטיסי אשראי, קורא ברקוד, מאפשר קריאת דרכונים וסורק ePassport, הדפסת כרטיס עלייה למטוס ומדפסת תגיות עבור מזוודות.

למידע נוסף, נא לפנות לאיציק רזון, טלפון: 03-5265557 
או באימייל: razon@ncr.co.il

 

סגירת תפריט
סגור נגישות