קופה רושמת ממוחשבת - NCR RP XR7

קופה רושמת ממוחשבת - NCR RP XR7

קופה זו הינה הקופה החדישה ביותר של חברת NCR. הקופה ממוחשבת ואחודה, בעלת עיצוב אופנתי וקומפקטי (All-in-One), המשתלב בצורה חלקה כמעט בכל סביבת עבודה קמעונאית.
זוהי הקופה הראשונה של חברת NCR המופעלת על ידי משפחת מעבדי 4 Intel ® Core ™ ומספקת ביצועים יוצאי דופן לצרכי השוק של היום.

בעלת ביצועים ואמינות יוצאי דופן ומערכת שעברה בדיקות קפדניות, עומדת בסטנדרטים ותקנים בינלאומיים הנדרשים עבור סביבת החנות.

העבודה עם קופה ממוחשבת זו מספקת חוויה יוצאת דופן למוכרן ע"י השימוש במסך מגע (multi – touch) המקל על המשתמש במהלך עבודתו. מסך הקופה מגיע, לפי בחירה, בשני גדלים: "15 או "18.5 ובשתי טכנולוגיות שונות אפשריות :

⇐ (capacitive (10-point multi-touch
⇐ resistive touchscreen

הקופה ניתנת להצבה על שולחן עמדת המכירה או לתלייה על קיר (דבר החוסך מקום בחנות).
אפשרויות הרחבה נוספות: קורא כרטיסים מגנטי (MSR), קורא טביעות אצבע, תקשורת אלחוטית wireless, מצלמה וחיבור צגי לקוח בגדלים שונים.
הקופה מצוידת בטכנולוגיה לניהול מרחוק של חברת אינטל (Intel AMT) המעניקה יכולות מתקדמות לאבחון של תקלות מרחוק, תיקון בעיות ומיזעור זמן השבתה.

NCR מספקת מזה שנים רבות, פתרונות כוללים של חומרה ותוכנה לקופות בעמדת המכירה (POS) אשר מייצרים ערך מוסף למשתמש ותורמים לשיפור חווית הקנייה של הלקוח. בין לקוחותיה של החברה נמנות רשתות קמעונאיות, מזון ואופנה מהגדולות והמובילות בעולם. החברה מציעה מגוון עשיר מאוד של פתרונות לתחום הקמעונאות. קו מוצרי הקופה  ™ NCR RealPOS כולל שורה של קופות מגע שנועדו לענות על הצרכים המשתנים של כל קמעונאי – גדול או קטן. 
מוצרי ה- POS של חברת NCR הינם בעלי אמינות יוצאת דופן ועוברים בדיקות עמידות בפני אבק, מים ונזקי סביבה נוספים.

   למפרט טכני Real Pos XR7
  למידע נוסף על הקופה הקש כאן…

למפרט טכני Real Pos XR7
 למידע נוסף על הקופה הקש כאן…

למידע נוסף, ניתן לפנות לקובי
050-7257281 / kobish@ncr.co.il

למידע נוסף, ניתן לפנות לקובי
050-7257281 / kobish@ncr.co.il

סגור נגישות

פנייתך נשלחה

תודה שפנית אלינו!