ציוד מחשוב היקפי ומובייל

אנו מספקים מגוון רחב ומקצועי של מוצרי ציוד מחשוב :

א. עכברים מקלדות וסטים 

העכבר והמקלדת הם המגע הישיר והעיקרי שלנו עם המחשב. הם משמשים אותנו ככלי העבודה הראשוני והשימוש בהם הוא יום יומי, אינטנסיבי ולאורך שנים. לכן חשוב לבחור את המוצר הנכון והמדוייק עבורכם.
לחברת מיטווך מבחר רחב ומגוון של מקלדות ועכברים מתקדמים ומהחברות המובילות בשוק. עכברים ומקלדות חוטיים ואל חוטיים, עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומחומרים אמידים במיוחד המאפשרים עמידות מוצר לאורך זמן, כל זה במגוון שפות ועיצובים.
החברה מציעה את .MICROSOFT וכשותף עסקי של LOGITECH חברת מיטווך משמשת כמפיץ משנה למוצרי מגוון הפתרונות המתקדמים של חברות אלו ושל עוד חברות רבות. בנוסף משווקת החברה עכברים ומקלדות החברה היא המפיץ הבלעדי של מקלדות ועכברים חסיני מים מתוצרת .GENIUS חוטיים ואל חוטיים של חברת
מוצרים אלה מספקים פתרון טכנולוגי מיטבי לכל סביבה רפואית הדורשת סניטריה וניקיון ו/או .Seal Shield חברת לכל סביבת עבודה לא סטנדרטית ומאתגרת (עמידות בפני מים זורמים וחיטוי בחומרים כימיים).

ב. סאונד – אוזניות, מיקרופונים, רמקולים ועוד

תקשורת טובה והעברת מידע יעיל מתחילים בסאונד איכותי, נקי וברור. בין אם כמאזין או בין אם כמשדר.
לחברת מיטווך מבחר רחב ומגוון של אוזניות, מיקרופונים, רמקולים וציוד סאונד משלים, איכותי ומהחברות המובילות בשוק ועם טכנולוגיה לסינון רעשי רקע.
אוזניות Bluetooth – מגוון אוזניות של החברות המובילות, חוטיות ואל חוטיות לספורט, גיימיניג, סאונד, בין אם לעבודה מקצוענית או לשימוש חובבני. ,Over-ear/In-ear
ובהספקים שונים. זה הזמן להתחיל להקשיב למוסיקה Bluetooth – מגוון ענק של רמקולים, ניידים, אלחוטיים וסאונד באיכויות שמעולם לא שמעתם עם הרמקלוים המתקדמים ביותר בשוק. רמקולים המפיקים צלילים חזקים, ברורים, נקיים ומלאי בסים, עמידים במים ומאפשרים לכם יציאה מהסביבה המשרדית ושימוש חוץ ובתנאים לא סטנדרטים.

ג. מצלמות רשת

לכל שימוש שתבחרו, בין אם לשיחות ועידה מקצועיות און-ליין, שיחת סקייפ בין יבשתית עם חברים, לייבים ביוטיוב או בטוויץ‘ או סתם צילום סרטונים, מצלמות הרשת היום הן הרבה מעבר לעוד מצלמת וידאו בסביבת העבודה שלכם – הן כלי עבודה חשוב ואף הכרחי לצד המחשב.
לחברתנו מבחר רחב ומגוון של מצלמות רשת מקצועיות, שייספקו מענה לכל הדרישות והצרכים שלכם. מצלמות מתקדמות בעלות רזולוציית צילום גבוהה, עדשות וחיישנים איכותיים ומהחברות המובילות בשוק.

ד. מסכים

הגודל כן קובע – מסכים כיום, בהתאם למטרה אליה מיועדים, מגיעים בגדלים שונים ויחסי צפייה שונים. בין אם המחשב משמש למולטימדיה, עיצוב, עריכה, צפייה בסרטים או להצגת חלונות ומסמכים זה לצד זה, על איכות וחדות לא מתפשרים. אנו מציעים מגוון רחב של מסכים מהחברות המובילות. מסכים רחבים במיוחד, בעלי קימורים המעניקים חוויה המציעים ביטוי ויזואלי מדויק ומפורט, תצוגה בהירה, ULTRA HD 4K קרובה למציאות וירטואלית. מסכי מחשב עשירה ומפורטת עם זויות צפיה רחבה.

ה. סוללות וספקי כוח לניידים

מקסימום כוח למוצרי החשמל בסביבת העבודה שלכם לחברת מיטווך מבחר גדול ומגוון של סוללות וספקי כוח, סוללות ומטענים יעודיים ומקוריים למחשבים ניידים
הניידים שלכם, ספקי קיר אלקטרונים, מטענים ניידים ועוד

ו. קוראי ברקוד  Medical Tender  תוצרת DATALOGIC

• סדרת העילית הטובה בתחומה בעולם.
• הנדסת אנוש מעולה וביצועים יוצאים מן הכלל.
• HD לקריאת בר-קודים בצפיפות גבוהה.
• יכולת קריאת בר-קוד ממסכים.
• פטנט ייחודי לווידוא קריאה נכונה ללא צורך בהתבוננות במסך.
• טווח עבודה ארוך במיוחד 50-100 מטר )בדגם אלחוטי(.

למידע נוסף, ניתן לפנות ל-  טל: 1-800-22-43-11 / 03-6186880
או באימייל:  kobish@ncr.co.il

 

למידע נוסף, ניתן לפנות ל-  טל: 050-7257281
באימייל:  kobish@ncr.co.il

  טל: 1-800-22-43-11 / 03-6186880

סגירת תפריט
סגור נגישות