מערכות

עיבוד שיקים

ומסמכים

חזית הטכנולוגיה

בעיבוד שיקים

ומסמכים בנקאיים

חברת NCR היא המובילה בעולם ובישראל בטכנולוגיית קריאה ועיבוד של שיקים בנקאיים. ל-NCR מגוון רחב מאוד של מערכות סליקה וממיינות, הקוראות שיקים ושוברי תשלום, במהירויות שונות: החל מיחידת טלר שולחנית, דרך מערכות בינוניות אשר יכולות לעבד מספר רב של שיקים ושוברים ממספר סניפים, ועד מערכות מהירות מאוד היכולות לעבד מאות אלפי שיקים ושוברים ביום.
לחברת י.א. מיטווך ובניו, ניסיון עשיר בהתקנת מערכות סליקה ודימות בבנקאות הישראלית. כמעט כל  מערכות הסליקה הבנקאית המסחריות בארץ פועלות על גבי סולקות שסופקו, הותקנו ומקבלות שירות שוטף על ידי החברה, שבידה הידע, הנסיון והיכולת המוכחת לבצע כל פעולה נדרשת במערכות אלה בצורה המיטבית.

מגוון המערכות העיבוד והסליקה כולל:

תחנות סריקה המשמשות כעמדות קצה, מערכות הטבעה, מערכות סליקה ומיון, מערכות דימות ומערכות עיבוד ממסרים מהיר.

סולקת מסמכים מהירה - Bantec E Series 1150

Bantec E-series 1150
Bantec E-series 1150

חזית הטכנולוגיה במיון ובעיבוד צ'קים ומסמכים בנקאיים (Document & Check Processing Systems): סולקת מסמכים מהירה Bantec E Series 1150.
זמינה בשלוש מהירויות: 600, 850 ו-1150 מסמכים לדקה ובכך מתאימה עצמה לצרכים המשתנים של הארגון, תוך חיסכון בעלויות.
לרשות המשתמש בחירה בין אפשרויות צבע שונות לפלט (ש-ל, שני צבעים או צבע מלא) וכן בחירה ברמות רזולוציה שונות.

סורקי מסמכים לעומסי עבודה נמוכים, בינוניים וגבוהים

CheXpress CX30: סורק מסמכים של Digital Check לעומס עבודה

CheXpressCx30
CheXpressCx30

CX30 קיים בשוק כבר למעלה מ-10 שנים ועד היום הינו הסורק הנמכר ביותר של חברת Digital Check. התוכנה והחומרה של סורק זה עודכנו מספר פעמים על מנת להתאימו למערכות הפעלה שונות וכן כדי לעמוד בסטנדרטים בנקאיים שמתעדכנים מפעם לפעם.

CX30 כולל את כל הרכיבים והפונקציונליות הנדרשים לסריקת שיקים והפקדתם, כגון: MICR, OCR, אפשרות לשמירת השיק לאחר הסריקה או החזרת השיק ללקוח, החתמה וירטואלית, סריקת UV, אפשרות להחתמה של שורה אחת בגב השיק.