שירותים
בנקאיים

בשירות
עצמי

חברת י.א. מיטווך ובניו מתמחה במערכות בנקאיות כוללניות בשירות עצמי.
החברה מתקינה ומתחזקת את מרבית עמדות אספקת המזומנים (כספומטים, בנקטים, כספונים: ATM) בבנקאות הישראלית, ומפתחת עבורן יישומים יעודיים. עמדות אלה יכולות לשמש גם כעמדות רב-תפקודיות, כלומר: להפקדת מזומנים, להפקדת צ'קים, לקבלת מידע ועוד…

כשאתם נדרשים לשירותי כספומט/ בנקט/ כספון – קרוב לוודאי שהמכשיר אשר ישרת אתכם, הוא מכשיר מתוצרת NCR שהינו התאגיד המוביל בעולם בתחום זה.

תחום המערכות הפיננסיות בחברה כולל שלושה ענפים מרכזיים: 

  • מערכות בנקאיות כוללניות לשרות עצמי
  • מערכות עיבוד שיקים ומסמכים
  • מיחשוב נקודות מכירה ועמדות מידע בשרות עצמי

למעלה מ-15,000 בנקים וחברות אשראי בעולם נתמכים על-ידי NCR. ומה אתכם?

SelfServ היא משפחת מכשירי הבנק האוטומטיים (כספומטים) המובילה של NCR. היא מאפשרת שירותי הנפקת והפקדת מזומנים ללקוחות וכן מספקת שירותים בנקאיים מגוונים אחרים בשירות עצמי. מערכות NCR SelfServ, תוכננו כדי לענות על צרכי הלקוח של הבנק, ולספק ממשק משתמש נוח וארגונומי תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, העונות על דרישות איכות, בטיחות, גמישות ושידרוג, ועומדות בתקנים המחמירים ביותר בתחומים אלה.

משפחת מוצרי תוכנת ™APTRA נועדה לתת מענה נרחב ומקיף ליישומי המערכות הבנקאיות לשירות עצמי של NCR והיא כוללת מבחר עשיר של מוצרי תוכנה יעודיים לתחום זה, אשר פותחה על-ידי NCR ומשמשת להפעלת מיגוון רחב של יישומים בכספומטים ובעמדות המידע של NCR לתחום הפיננסי. מערכות ה-APTRA מותקנות במכשירי כספומט רבים בארץ וברחבי העולם.

חברת NCR היא המובילה בעולם ובישראל בטכנולוגיית קריאה ועיבוד של שיקים בנקאיים. ל-NCR יש מגוון רחב מאוד של מערכות סליקה וממיינות, הקוראות שיקים ושוברי תשלום, במהירויות שונות, ממיינות אותם, מצלמות אותם ומעבדות את נתוניהם ותמונתם בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועל פי צרכי הארגון המפעיל מערכות אלה, תוך שילובן במערכות הרלוונטיות של הארגון.

תהליכי הסליקה מבוצעים בעזרת מערכי תוכנות יישומיות ותוכנות בקרה מתאימות. תוכנות הסליקה פותחו ע"י צוות מומחי התוכנה של החברה ומתוחזקות על-ידה. תוכנות אלה פותחו תוך שימוש בכלי תוכנה מתקדמים ביותר, והן מיישמות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, שבחלקן גם מבוססות על חבילות בינלאומיות בתחום זה.​

מערכות פיננסיות

 
מערכות בנקאיות כוללניות בשרות עצמי: מכשירי בנק אוטומטיים -כספומטים (ATMs)

חברת י.א. מיטווך ובניו מתקינה ומתחזקת את מרבית עמדות אספקת המזומנים (כספומטים, בנקטים, כספונים: ATM) בבנקאות הישראלית, ומפתחת עבורן יישומים יעודיים. עמדות אלה יכולות לשמש גם כעמדות רב-תפקודיות, כלומר: להפקדת מזומנים, להפקדת צ'קים, לקבלת מידע ועוד…
כשאתה נדרש לשירותי כספומט/ בנקט/ כספון – קרוב לוודאי שהמכשיר אשר ישרת אותך, הוא מכשיר מתוצרת NCR שהינו התאגיד המוביל בעולם בתחום זה.

תחום המערכות הפיננסיות בחברה כולל שלושה ענפים מרכזיים: 
– מערכות בנקאיות כוללניות לשרות עצמי
– מערכות עבוד שיקים ומסמכים
– מיחשוב נקודות מכירה ועמדות מידע בשרות עצמי

סדרת NCR SelfServ – ATM's

משפחת מכשירי הבנק האוטומטיים (כספומטים) של NCR נקראת SelfServ, היא מאפשרת שירותי הנפקת והפקדת מזומנים ללקוחות וכן מספקת שירותים בנקאיים מגוונים אחרים בשירות עצמי. מערכות NCR SelfServ, תוכננו כדי לענות על צרכי הלקוח של הבנק, ולספק ממשק משתמש נוח וארגונומי תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, תוך שהן עונות על דרישות איכות, בטיחות, גמישות ושידרוג, ועומדות גם הן בתקנים המחמירים ביותר בתחומים אלה.

סדרת ATM's   –  NCR Personas 

משפחה נוספת של מכשירי בנק אוטומטיים (כספומטים) של NCR נקראת NCR Personas. המערכות מנפיקות ומקבלות הפקדות מזומנים, ומספקתו מיגוון רחב של שירותים בנקאיים בשירות עצמי. מוצרי NCR Personas, תוכננו כדי לענות על צרכי הלקוח של הבנק, ולספק ממשק משתמש נוח וארגונומי תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר.
הכספומטים ממשפחת NCR Personas , עונים על דרישות איכות, בטיחות, גמישות ושידרוג, תוך שהם עומדים בתקנים המחמירים ביותר בתחומים אלה.

מוצרי תוכנה – Aptra

משפחת מוצרי תוכנת ה- APTRA™ נועדה לתת מענה נרחב ומקיף ביישומי המערכות הבנקאיות לשירות עצמי של  NCR.  משפחת APTRA  היא משפחה עשירה של מוצרי תוכנה יעודיים לתחום זה, אשר פותחה על – ידי NCR  ומשמשת להפעלת מיגוון רחב של יישומים בכספומטים ובעמדות המידע של  NCR  לתחום הפיננסי. מערכות ה- APTRA  מותקנות במכשירי כספומט רבים בארץ וברחבי העולם.

מערכות עיבוד שיקים ומסמכים

חברת NCR היא המובילה בעולם ובישראל בטכנולוגיה של קריאה ועיבוד של שיקים בנקאיים. ל-NCR יש מגוון רחב מאוד של מערכות סליקה וממיינות, הקוראות שיקים ושוברי תשלום, במהירויות שונות, ממיינות אותם, מצלמות אותם ומעבדות את נתוניהם ותמונתם בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועל פי צרכי הארגון המפעיל מערכות אלה, ותוך שילובן במערכות הרלוונטיות של הארגון.

סגור נגישות

פנייתך נשלחה

תודה שפנית אלינו!