מערכות עיבוד שיקים ומסמכים

 
חברת NCR היא המובילה בעולם ובישראל בטכנולוגיה של קריאה ועיבוד של שיקים בנקאיים. ל-NCR יש מגוון רחב מאוד של מערכות סליקה וממיינות, הקוראות שיקים ושוברי תשלום, במהירויות שונות: החל מיחידת טלר שולחנית, דרך מערכות בינוניות אשר יכולות לעבד מספר רב של שיקים ושוברים ממספר סניפים, ועד מערכות מהירות מאוד היכולות לעבד מאות אלפי שיקים ושוברים ביום. מגוון המערכות כולל:
תחנות סריקה המשמשות כעמדות קצה –  מערכות  הטבעה – מערכות סליקה ומיון – מערכות דימות ומערכות עיבוד ממסרים מהיר
לחברת י.א. מיטווך ובניו, ניסיון עשיר בהתקנת מערכות סליקה ודימות בבנקאות הישראלית. כמעט כל  מערכות הסליקה הבנקאית המסחריות בארץ , פועלות על גבי סולקות שסופקו, הותקנו ומקבלות שירות שוטף על ידי החברה, שבידה הידע, הנסיון והיכולת המוכחת לבצע כל פעולה נדרשת במערכות אלה בצורה המיטבית.

חזית הטכנולוגיה במיון ובעיבוד צ'קים ומסמכים בנקאיים Document & Check Processing Systems סולקת מסמכים מהירה Bantec E Series 1150 חזית הטכנולוגיה במיון ובעיבוד צ'קים ומסמכים בנקאיים Document & Check Processing Systems

המערכת מושתתת על יחידה בסיסית הכוללת קריאה מגנטית ומכילה: * עד 32 תאי מיון פיזי * מצלמות, קדמית ואחורית (בגווני לבן – שחור ובגווני אפור) * אפשרות לקריאת תווים אופטיים (OCR) * מדפסת הזרקת דיו להדפסה על צידו האחורי של המסמך * מדפסת דיו קדמית להדפסה על חזית המסמך * מוניטור שטוח – מסך מגע בתחנת השליטה והבקרה על המערכת.

 מערכות מהירות אלה יכולות לקרוא מסמכים במהירות של עד 180 מסמכים לדקה וכן עד 300 מסמכים לדקה בהתאמה. * למכונה יש תא הזנה שיכול להכיל עד 1200 מסמכים * קומבינציות קריאת מסמכים מגוונות: MICR/OCR and OCR, Dual MICR, MICR * יכולת הטבעה במהירות של 100 מסמכים לדקה, הדפסה של 45 תווים–(דגם 180e) * יכולת הטבעה במהירות של 300 מסמכים לדקה – (דגם 300e) * החתמה של עד 230 מסמכים לדקה עם 2 שורות החתמה. ניתן גם לשלב לוגו וחותמת בנק. * לסולקת ניתן לחבר עד 40 תאים לצורך המיון הפיזי של המסמכים.

סורק זה הינו בעל עיצוב חדשני, עם נתיב מיוחד לסריקת תעודות זהות, כרטיסי חיוב ורישיונות נהיגה. סורק זה מאובזר במצלמה חדשה–600 dpi בעלת דיוק יוצא דופן. אופציה להוספת קורא מגנטי לאישור
עסקה נוסף.

תכונותיו: מזין שוברים ושיקים בפורמטים שונים, סריקה מהירה של עד 120 מסמכים לדקה, קורא MICR אוטומטי, עיבודי תמונה באיכות גבוהה, הממשק מהתוכנה לסורקים השולחנים מתבצע באמצעות API 32BIT.

סורק זה הוא החדיש (דור 5) בקבוצת מוצרים זו. הוא הנוח ביותר להתקנת חומרה ותוכנה, תוכנן לעמוד בדרישות הסביבה וחיסכון באנרגיה. תכונותיו: מזין שוברים ושיקים בסריקה מהירה. שלושה מודלים, סריקה מהירה ושקטה.

תכונותיו: מזין שוברים ושיקים בסריקה של עד 100 מסמכים לדקה, קורא MICR אוטומטי, עיבודי תמונה באיכות גבוהה, הממשק מהתוכנה לסורקים השולחנים מתבצע באמצעות API 32BIT.

CX30 נמכר יותר מ-10 שנים ועד היום הינו הסורק הנמכר ביותר של חברת Digital Check. התוכנה והחומרה של סורק זה עודכנו מספר פעמים על מנת להתאים למערכות הפעלה שונות וכן לעמוד בסטנדרטים בנקאים שמתעדכנים מפעם לפעם.
CX30 כולל את כל הרכיבים והפונקציונליות הנדרשים לסריקת שיקים והפקדתם כגון: MICR, OCR, אפשרות לשמירת השיק לאחר הסריקה או החזרת השיק ללקוח, החתמה וירטואלית, סריקת UV, אפשרות להחתמה של שורה אחת בגב השיק

 

תהליכי הסליקה מבוצעים בעזרת מערכי תוכנות יישומיות ותוכנות בקרה מתאימות. תוכנות הסליקה פותחו ע"י צוות מומחי התוכנה של החברה ומתוחזקות על-ידה. תוכנות אלה פותחו תוך שימוש בכלי תוכנה מתקדמים ביותר, והן מיישמות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות , שבחלקן גם מבוססות על חבילות בינלאומיות בתחום זה. תכונות: מערכי הקלט – שיקים ושוברי תשלום שוברי תשלום אופטיים – OCR שיקים במטבע חוץ: OCR, MICR, CMC7, E13B, ICRA תוכנות BackOffice להקלדה, איזון והפקדה תוכניות מיון ניהול יומי לתחנות ולשרת ניהול קלטים בקרת קלטים בקרת טבלאות מנגנון לטיפול בשגויים (ריג'קטים) בניית קובץ סליקה להמשך עיבוד במערך המרכזי של הבנק מערך עיבוד תמונות ובניית מאגר שיקים זיהוי וטעינת מנות חדשות תיקון ריג'קטים בניית מאגר מצטבר השלמת נתונים

למידע נוסף, נא לפנות לציפי זולטק/עופר זהבי, טלפון: 03-5265555

סגור נגישות

פנייתך נשלחה

תודה שפנית אלינו!