מחשבים חומרה ותשתיות

אנו משווקים מגוון רחב של מוצרי חומרה ותשתיות מחשוב:

א. תחנות עבודה, טאבלטים, ניידים, Thin Clients
חברת מיטווך משווקת מגוון מוצרים של מותגי המחשב המובילים בעולם, ביניהם: HP, LENOVO, DELL, ASUS, APPLE. החברה הינה שותפה עסקית של מיטב היצרנים המובילים בתחום ומביאה ללקוח יתרונות משמעותיים כמו מחירי BID אטרקטיביים, קונפיגורציות מותאמות לצרכים המיוחדים של כל לקוח וזמינות מרבית.
תחנות העבודה מותאמות באופן ממוקד לתוכנות 'כבדות' של גרפיקה ועריכת וידאו הדורשות מאיצים גרפיים, רינדורים כבדים, עבודה ב-VR, תלת ממד ושכבות מרובות. המארז של תחנות העבודה כולל אקוסטיקה שקטה במיוחד וקירור מתקדם לביצועים מהירים. כמו כן אתם נהנים מאחריות כמכלול, על פתרון שנבחן ונבדק במיוחד עבור השימושים שלכם.

נייד או נייח? שחררו את עצמכם מכל מה שידעתם.

זה שאתם בתנועה, לא אומר שהעבודה צריכה לעצור. אתם יכולים להמשיך לעבוד, מכל מקום, בקצב הנכון לכם ולעשות הכל.  תוכלו לעבוד עם התוכנות הכי מקצועיות, בדרישות הכי גבוהות, באופן הכי אמין שיש – עם מאיץ גרפי מקצועי, צג איכותי, תחנות עגינה ייעודיות לחיבור מהיר וביצועים מרשימים במיוחד.

ב. מסכי מחשב
החברה משווקת מסכי מחשב ,למגוון צרכים, של המותגים הבאים: PHILIPS, SAMSUNG, LG, HP, AOC, DELL, LENOVO, BENQ. כל המסכים נמכרים עם 3 שנות אחריות ובדרך כלל בבית הלקוח.

ג. שרתים
שרתים פיזיים מתוצרת IBM, HP, DELL. שרתי "פיצה", בליידים (להב), X86.

ד. תוכנות
תוכנות Microsoft ובכל התצורות: OEM, Open License, Retail, OVS, 365. מוצרי Symantec – כולל אבטחה וגיבוי, מוצרי – Adobe ותוכנות הגנה מתוצרת eset.

ה. רכיבי מחשב
עולם מלא של רכיבי המחשב לצרכי תיקון, שדרוג ובניית מערכות מחשב: זיכרונות מכל הסוגים לתחנות, ניידים, שרתים (Kingston, Team ואחרים), דיסקים קשיחים בכל הנפחים ובכל התצורות מתוצרת WD, Toshiba, Hitachi. מעבדי Intel  ו-AMD, לוחות אם מתוצרת Intel, Gigabyte, Asus. ספקי כוח לכל המשימות ובכל הספק.

ו. מערכות אל פסק וסוללות
מערכות בכל הספק מתוצרת APC ו-ADVICE, סוללות לניידים – מקורי ותחליפי, מארזי אנרגיה למחשבים – לעבודה ללא מקור מתח גבוה.

ז. שירותי מעבדה
תיקון מחשבים, שדרוגים, התקנת תוכנות, הקמת רשתות ועוד.

למידע נוסף, ניתן לפנות ל:
1-800-22-43-11
/ 03-6186880
או באימייל:  kobish@ncr.co.il

 

סגור נגישות