ציוד ארגונומי לסביבת המחשב

 אנו מספקים מגוון רחב של מוצרי ציוד ארגונומי, ביניהם:

זרועות למסכי מחשב 

החברה מייצגת בישראל את חברת DAC הקנדית, יצרנית פתרונות ארגונומיים לסביבת המחשב. החברה מציעה זרועות הניתנות לחיבור לשולחן ו/או לקיר ומסוגלות לשאת מסכים עד "24. הזרועות עשויות ממתכת, בעלות עיצוב מודרני ומהוות פתרון אידיאלי מבחינה ארגונומית וחיסכון בשטח שולחן.

מגביהי מסך 

החברה מייצגת בישראל את חברת DAC הקנדית, יצרנית פתרונות ארגונומיים לסביבת המחשב. החברה מציעה מגביהי מסך החיוניים לשמירת תנוחה נכונה ובריאה בעבודה ממושכת מול מסך המחשב. מספר פתרונות אפשריים בהתאם למבנה עמדת העבודה.

שולחן עבודה על רכיבת אופניים – מעמד לטאבלט – מעמד למעבד (CPU) – מתקן לעכבר

נְְיתן לשימוש בהתקנה על הקיר או כמעמד שולחני. מְְעמד אוניברסאלי, מתאים לטאבלט בגודל " -11 " 7.
נְְיתן לסובב או להטות את הטאבלט בקלות לכל כיוון ובכל זווית. מְְעמד בעל גובה מתכוונן עם מפרקים מרובים המאפשרים סיבוב לכל הכיוונים. עְְשוי אלומיניום עם פלסטיק עמיד וגומי יצוק. הְְתאמה לגודל המסך באמצעות תופסנים הניתנים
למשיכה כלפי חוץ או כלפי פנים.

תחנות עבודה ועמדות SIT -STAND 

כְְיוון גובה ושימוש במסך שטוח או עם מחשב All in One במגע קל בלבד. שְְימוש גמיש במקלדת עם משטח עכבר שמאל/ימין. מְְעבר קל מישיבה לעמידה, ללא צורך בהתקנות וללא הפרעה למהלך העבודה.
כְְוונון אנכי, הגבוה ביותר לנמוך ביותר. כְְיוון מומנט ידידותי למשתמש. סְְיבוב לצדדים, הטייה וסיבוב מלא חופשיים, המאפשרים ניצול של מסך אחד
על-ידי מספר משתמשים. נְְיתן להתקין בפינת השולחן או בקצה אחורי ליצירת מרחב גדול יותר למשתמש. מְְשטח המקלדת ניתן לקיפול של 90° .מְְערכת חיווט סדורה ויעילה. חְְיבור שולחני באמצעות מלחציים או חישוק.

עגלות ניידות למדיה

עְְגלת מדיה ניידת ויציבה המתאימה לבתי ספר, מלונות, אולמות כנסים, בתי חולים, מעבדות ובנייני משרדים.
מְְיועדת למסכי פלסמה, LCD ו- LED בגודלים שונים.
צְְנרת פלדה תומכת במדף זכוכית בעובי 6 מ"מ, עבור נגן DVD ומכשירים אחרים.
מְְדף אופציונלי למצלמה מאפשר שיחות ועידה בוידאו. גְְלגלים ננעלים. הְְחיווט למסך הטלוויזיה מושחל בתוך העמוד האחורי.

הדומי רגליים 

החברה מייצגת בישראל את חברת DAC הקנדית, יצרנית פתרונות ארגונומיים לסביבת המחשב. אנו מציעים הדומים החשובים ליציבה נכונה בזמן העבודה, מאפשרים זרימת דם אופטימאלית ברגליים ותחושת חיוניות לאורך יום העבודה במשרד.

למידע נוסף ושאלות ניתן לפנות ל- 03-6186880
או באימייל: kobish@ncr.co.il

סגירת תפריט
סגור נגישות