פתרונות הדפסה לעסקים וניהול סביבת הפלט המודפס

היום כבר לא חייבים לרכוש את המדפסות עבור העסק – ניתן לחסוך לא מעט בהוצאות רכישת ותחזוקת המדפסות!
לכן, ארגונים רבים עוברים לניהול חיצוני (OUTSOURCING) של הפלט המודפס.
חברתנו מציעה פתרונות הדפסה המאפשרים לארגונים להדפיס, לצלם, לנהל ולהפיץ את המידע הארגוני בדרך היעילה והכלכלית ביותר.
הפתרונות כוללים בתוכם את כל מרכיבי ניהול הפלט המודפס: חומרה, תוכנה, שירותי תחזוקה, חומרים מתכלים, קישוריות לרשת, דוחו"ת שוטפים וניהול האתר הפיזי.
החטיבה מחוייבת להבנת הצרכים המיוחדים של כל לקוח, לניתוח הארגון ולבניית פתרון אופטימלי. ביצוע סקר ראשון על-ידי החטיבה, מאפשר ללקוח לקבל את ההחלטות הנכונות המתבססות על המצב הקונקרטי בארגונו.
הפתרון המוצע ע"י החטיבה מעניק ללקוח סביבת פלט אופטימלית  (חומרה, תוכנה, פרישת ציוד)  לייעול תהליכי עבודה, לחיסכון אמיתי בעלויות השוטפות ולהנהגת תהליך מתמשך של התייעלות וחיסכון.
הפתרון מעוגן בהסכם (PPU (Pay Per Use כאשר הלקוח משלם רק בהתאם לכמות ההדפסות שצרך בפועל- החיוב מתבצע לפי פעימות מונה וכך גם מתאפשרת השליטה בהוצאות ההדפסה בארגון.
נציגי החטיבה ישמחו להיפגש ולהציג באופן מפורט יותר את יתרונות השיטה והתהליך המוצע.

א. פתרונות הדפסה כוללים:
תפיסת עולם מתקדמת לשליטה ובקרה על סביבת הפלט המודפס בארגון באמצעות פתרונות הדפסה כוללים המציעה חברתנו.
החטיבה מספקת פתרונות הדפסה כוללים המביאים לחיסכון משמעותי בהוצאות הארגון בכל הקשור להדפסה, לצילום ולסריקה. יתרונות נוספים באים לידי ביטוי בהגדלת התפוקה של צוותי העבודה ובאבטחת המידע הארגוני.
צוות מיומן ורב ניסיון בייעול תהליכי עבודה, חומרה ותוכנה, ילווה אותך ל"תפירת" הפתרון המיטבי עבור הארגון, תוך שימת דגש על צרכי הארגון הכוללים בסביבת הפלט.

ב. מדפסות, סורקים, מכונות משולבות:
אספקת מותגי הציוד המובילים ביניהם: HP, LEXMARK,SAMSUNG, BROTHER, AVISION ואחרים. שותפות עסקית ברמה הגבוהה ביותר עם יצרני הציוד מבטיחה אספקה מהירה ושירות מצויין.

ג. חומרים מתכלים:
אספקת חומרים מתכלים לכל ציוד ההדפסה המשרדית: טונרים, ראשי דיו, ערכות תחזוקה ושעווה. המלאי הנמצא ברשותינו מבטיח אספקה מהיום למחר של רוב הציוד המוכר. מחירים אטרקטיביים לחומרים מתכלים מקוריים. על פי הצורך, ניתן לרכוש גם חומרים מתכלים שאינם מקוריים.

ד. חוזי תחזוקה:
תחזוקה שוטפת לכל סוגי המדפסות, הכוללת מגוון אפשרויות: בנק שעות, שירות לפי קריאה, ביטוח שנתי לציוד. SLA על פי צרכי הלקוח, כולל אפשרות להעמדת ציוד חלופי.
החטיבה משווקת גם שירותי תחזוקה למגוון רחב של ציוד הדפסה, השירות יכול להינתן על פי הצורך ודרישת הלקוח באופנים שונים:

♦ שירות לפי קריאה תשלום בגין עבודת טכנאי וחלקי חילוף.
♦ ביטוח שנתי תשלום שנתי המכסה את כל עלות התיקון.

השירות מלווה גם באספקת מדפסות חלופיות לפי הצורך.

למידע נוסף, ניתן לפנות ל-  טל: 1-800-22-43-11 / 03-6186880
או באימייל:  kobish@ncr.co.il

 

 

סגירת תפריט
סגור נגישות