ציוד נלווה למערכות תשלום לנקודות מכירה – משקלים משולבים

אנו משווקים מגוון רחב של משקלים משולבים:

סורק/שוקל בי-אופטי 74 Low Profile Bi-Optic Scanner/Scale NCR

משקל בשילוב סורק , בעל שני ערוצי סריקה אופטיים, המספק מרחב זויתי גדול ואגרסיבי, המאפשר קריאת ברקודים גם אם הם באיכות ירודה. לשימוש ברשתות מזון וסופרמרקטים, בסביבת עבודה תובענית.

סורק/שוקל ביו-אופטי 78 High Performance Bi-Optic Scanner/Scale NCR

דור מתקדם וחדיש של סקנר ביו-אופטי ומשקל משולב, בעל תגובה מהירה וזמן התייצבות קצר במיוחד. סורק אגרסיבי המאפשר:  סורק קריאת ברקודים קטנים, שחוקים, ואפילו קטועים ו/או פגומים, קבלת תגובה על הצלחה/כשלון קריאת הברקוד, על ידי נוריות חיווי ללקוח וכן בעזרת שמע. קיים מנגנון מתקדם המונע העברה כפולה של מוצרים. מניעת גניבות: אפשרות להוספת מנגנון אינטגרלי ואוטומטי לנטרול תגיות אלקטרוניות של Sensormatic או Checkpoint . החידוש במוצר זה הנו, שבמקביל לסריקת ברקוד המחיר, מנוטרלת גם התגית - והכל בו זמנית במשולב עם מערכת האבטחה בחנות. אין צורך בניטרול התגית ביציאה מהחנות. ההליך החדש נועד לתרום לחווית קניה משופרת, לחסוך זמן יקר לעומדים בתור ולהגביר את יעילות העבודה של המוכרים.

סורק/שוקל ביו-אופטי 79 High Imager Bi-Optic Scanner/Scale NCR

דור מתקדם וחדיש של סקנר ביו-אופטי ומשקל משולב, בעל תגובה מהירה וזמן התייצבות קצר במיוחד. האם אתה מוכן ללכת מעבר ברקוד? תן לנו להראות לך איך עם האחרונה כל הדמיה סורק ביו-אופטי / קנה מידה, NCR RealScan  79 Bi-Optic Imager. זה קורא 1D, 2D and Mobile ברקודים במהירות וביעילות. זה כל סורק הדמיה יש שש צדדית כל יכולת הדמיה סריקה עם ביצועים חזקים מלמעלה למטה, תוך התפארות אזור הדמיה הגדול ביותר בסריקה בכיתה שלה. RealScan 79 מספק בסיס אימות המוצר חזותית וזיהוי הונאה, בעתיד הגהה ההשקעה הטכנולוגית שלך.

למידע נוסף, נא לפנות לאיציק רזון, טלפון: 050-5975659
או באימייל: razon@ncr.co.il

סגירת תפריט
סגור נגישות