ציוד נלווה למערכות תשלום לנקודות מכירה – משקלים משולבים

אנו משווקים מגוון רחב של משקלים משולבים:

ימשקל בשילוב סורק , בעל שני ערוצי סריקה אופטיים, המספק מרחב זויתי גדול ואגרסיבי, המאפשר קריאת ברקודים גם אם הם באיכות ירודה. לשימוש ברשתות מזון וסופרמרקטים, בסביבת עבודה תובענית.

דור מתקדם וחדיש של סקנר ביו-אופטי ומשקל משולב, בעל תגובה מהירה וזמן התייצבות קצר במיוחד.סורק אגרסיבי המאפשר: 
סורק קריאת ברקודים קטנים, שחוקים, ואפילו קטועים ו/או פגומים,
קבלת תגובה על הצלחה/כשלון קריאת הברקוד, על ידי נוריות חיווי ללקוח וכן בעזרת שמע.קיים מנגנון מתקדם המונע העברה כפולה של מוצרים. מניעת גניבות: אפשרות להוספת מנגנון אינטגרלי ואוטומטי לנטרול תגיות אלקטרוניות של Sensormatic או Checkpoint . החידוש במוצר זה הנו, שבמקביל לסריקת ברקוד המחיר, מנוטרלת גם התגית-והכל בו זמנית במשולב עם מערכת האבטחה בחנות. אין צורך בניטרול התגית ביציאה מהחנות.ההליך החדש נועד לתרום לחווית קניה משופרת, לחסוך זמן יקר לעומדים בתור ולהגביר את יעילות העבודה של המוכרים.

דור מתקדם וחדיש של סקנר ביו-אופטי ומשקל משולב, בעל תגובה מהירה וזמן התייצבות קצר במיוחד.
האם אתה מוכן ללכת מעבר ברקוד? תן לנו להראות לך איך עם האחרונה כל הדמיה סורק ביו-אופטי / קנה מידה, NCR RealScan  79 Bi-Optic Imager. זה קורא 1D, 2D and Mobile ברקודים במהירות וביעילות. זה כל סורק הדמיה יש שש צדדית כל יכולת הדמיה סריקה עם ביצועים חזקים מלמעלה למטה, תוך התפארות אזור הדמיה הגדול ביותר בסריקה בכיתה שלה. RealScan 79 מספק בסיס אימות המוצר חזותית וזיהוי הונאה, בעתיד הגהה ההשקעה הטכנולוגית שלך.

למידע נוסף, ניתן לפנות ל-  טל: 050-7257281
באימייל:  kobish@ncr.co.il

סגירת תפריט
סגור נגישות