מיטווך ו-Jacada ישתפו פעולה בשילוב פתרונות מענה קולי אינטראקטיבי ויזואלי במוקדי שרות  

 הפתרון של Jacada  המשולב על ידי חברת מיטווך  במערכות AVAYA מאפשר לארגונים לשפר את האינטראקציה עם לקוחותיהם ומאפשר  ללקוחות ליהנות מחוויה משופרת של שירות בכל נקודת מגע עם הארגון, בין אם במוקד הטלפוני, באינטרנט, בדרכים או בעסק ובמקביל  מאפשר  לארגונים להפחית באופן משמעותי את עלויות הפעלת המוקד.

חברת מיטווך, מחברות ה-IT הוותיקות והגדולות בישראל וחברת Jacada, מובילה גלובלית בפיתוח טכנולוגיות לשיפור חוויית השירות ללקוחות, ישתפו פעולה בהחדרה ובהטמעה לשוק הארגוני של פתרון ה- Visual IVR (מענה קולי אינטראקטיבי ויזואלי) של Jacada.

הפתרון של Jacada מאפשר  למוקדי שרות לשפר את האינטראקציה עם לקוחותיהם ונותן ללקוחות ליהנות מחוויה משופרת של שירות בכל נקודת מגע עם הארגון, בין אם במוקד הטלפוני, באינטרנט, בדרכים או בעסק. מיטווך, המספקת פתרונות בתחומי תקשורת שונים, למגוון חברות וארגונים מובילים במשק הישראלי, כמו גם חברות רב לאומיות מובילות, תשלב את המערכות של Jacada במערכות  מוקדי השרות  מבית AVAYA  המוצעות  על ידה ללקחותיה.

"בתקופה של שימוש מוגבר במכשירים החכמים הלקוחות שמחייגים לארגונים מצפים לקבל חווית שירות חדשנית", אומר צחי נעים, מנהל אזור EMEA ו-APAC ב-Jacada. "במקרים רבים המתקשר מגיע למערכת מענה קולי עמוסת אפשרויות רבות ומבלבלות וממשקי

משתמש מסורבלים, הצורכים זמן רב ומתסכלים את המתקשר". הפתרון של Jacada מוסיף למערכת ה- IVR הקיימת ממשק חזותי ואת תפריטי המערכת בתצוגה חזותית מוכרת בעולם הטלפונים החכמים. "מחקרים מראים שהניווט הויזואלי מהיר פי חמישה, או שישה, מההקשבה לתפריטים שמופעלים באמצעות חיוג צלילים", אומר נעים. "המערכת מספקת תצוגה חזותית שמותאמת אישית באמצעות נתוני לקוח בזמן אמת והיא נגישה בקלות ללקוחות בכל עת, בכל מקום ומכל מכשיר". לדברי נעים, שימוש סטנדרטי של לקוח במערכת Visual IVR אורך 6 שניות בממוצע, לעומת ממוצע של 40 שניות ב- IVR המופעל על-ידי חיוג צלילים.

"הלקוחות הארגוניים שלנו, המפעילים כיום מרכזי שירות, כמו גם מאות אלפי הלקוחות שלהם, ייכנסו עם הטמעת פתרון ה- Visual IVR לעידן חדש של שירות", אומר אופיר בר אורין, מנהל חטיבת התקשורת בחברת מיטווך. "הלקוחות יוכלו לשלם חשבונות, לשנות כתובת, להזין  נתונים מורכבים, להעלות תמונות או צילום של טופס מבלי להמתין בתור, לחזור על מידע, ובמקרים רבים, בלי להיות תלוי בנציגי שירות אנושיים ועם זאת, ברגע שיחליטו בכל זאת לדבר עם נציג שרות, הנתונים שהוזנו ל- Visual IVR זמינים לנציג השירות. בנוסף, הלקוח יכול לבחור באפשרויות נוספות ליצירת קשר כגון צ'אט, או החזרת שיחה אוטומטית. חברות שיטמיעו את המערכת ישיגו חווית לקוח משופרת יחד עם חיסכון משמעותי בהוצאות".

שיתוף הפעולה עם Jacada הינו נדבך נוסף בהרחבת פעילות  חטיבת התקשורת בחברת מיטווך שבשנה האחרונה הקימה  מוקדי שרות בארגונים מובילים בישראל תוך מתן דגש בשילוב טכנולוגיות מתקדמות וגישה רב ערוצית ללקוח הסופי.

הפתרון המוצע על ידנו מאפשר "לאחוז את המקל בשני קצותיו" מחד לאפשר ללקוח שרות מהיר ונעים יותר ומאידך להפחית את העלויות  הכרוכות בהפעלת מוקדי השרות.

למידע נוסף, ניתן לפנות לשי עטיה  050-7258231 
          או באימייל: shaya@ncr.co.il

סגירת תפריט
סגור נגישות