מיטווך הוסמכה על ידי AVAYA‬ כ"שותף עסקי פלטינום"

"את התואר שותף עסקי פלטינום, מעניקה ‪AVAYA‬ למספר מצומצם של חברות בעולם, העומדות בקריטריוני הסמכה מחמירים. כמו כן מיטווך הינה גם החברה היחידה בארץ המחזיקה בהסמכת השרות‪JSD CO DELIVERY ‬",  אומר  אופיר בר אורין, מנהל חטיבת התקשורת בחברת מיטווך.

"קבלת ההסמכות תלויה בעמידה ביעדי איכות, כמו גם ביעדים אחרים, אשר שקלולם הביא אותנו להיות מוסמכים כשותף עסקי פלטינום", אומר בר אורין. "מטרתם של המדדים, שנקבעו על ידי ‪AVAYA‬, להבטיח ללקוחות ‪AVAYA‬ יכולת מקצועית  ושרות מהמעלה הראשונה. בין השאר נבדקים רמת השירות, המקצועיות של מומחי ‪PRE SALE‬, המקצועיות של מומחי ‪POST SALE‬ וקבלת הסמכות בנושאים מקצועיים בפורטפוליו המוצרים הנמכרים על ידי ‪AVAYA‬".

לדברי בר אורין, בסקר שביעות רצון לקוחות שביצעה ‪AVAYA‬ בשנה האחרונה בקרב לקוחות חטיבת התקשורת של חברת מיטווך, קיבלה מיטווך ציון  95. "המאמץ הרב שהושקע על ידנו להשגת מעמד פלטינום יבוא לידי ביטוי בשיפור נוסף של רמת המקצועיות והשירות שנוכל להעמיד לרשות לקוחותינו", אמר בר אורין.

חטיבת התקשורת בחברת מיטווך מספקת למגוון חברות וארגונים במשק פתרונות בתחומי תקשורת שונים, ביניהם: מערכות טלפוניית ‪IP‬, פתרונות מוקדי שרות (‪Contact/Call Centers‬), מערכות מענה קולי – ‪IVR‬, ורשתות תקשורת כלל ארגוניות. לדברי בר אורין
"חטיבת התקשורת שלנו נמצאת בתנופה והדבר בא לידי ביטוי במהלך השנה האחרונה בה זכתה החברה בפרויקטים בתחומי התקשורת בקרב ארגונים מובילים במשק הישראלי בהם: בנק ישראל, בנק דיסקונט, פסגות בית השקעות,איסתא, רשת ישרוטל, אשת טורס,בית בלב ולקוחות נוספים בתחומי הבנקאות והפיננסים וחברות רב לאומיות מובילות".

עמית גרינמן, מנהל השותפים של Avaya: " כאסטרטגייה גלובאלית , חברת Avaya דוגלת בפעילות דרך שותפים ועל כן קיבלה החלטה לעבוד בשיתוף פעולה עם הטובים ביותר.
אנו שואפים לעבוד ביחד עם השותפים להם הידע הרב ביותר, עם נכונות רבה להצלחה משותפת, רמת הסמכות מגוונת , ציוני סקרי שביעות רצון גבוהים ונכונות לשותפות רבת שנים.
לא היה לי ספק כי חברת מיטווך תוכל לסיים במהרה את כל ההסמכות הנידרשות לקבלת הסמכת פלטיניום , ההסמכה הגבוהה ביותר ב Avaya.
אנו רואים בחברת מיטווך שותף אסטרטגי אשר משקף את החזון המשותף שלנו ובטוח כי נכונו לנו הצלחות רבות בעתיד."

למידע נוסף, ניתן לפנות לשי עטיה  050-7258231 
          או באימייל: shaya@ncr.co.il

סגירת תפריט
סגור נגישות