ציוד נלווה למערכות תשלום לנקודות מכירה – מדפסות קופה

אנו משווקים מגוון רחב של מדפסות קופה :

מדפסת קופה משולבת, המכילה שתי מדפסות ביחידה אחת. מדפסת אחת מדפיסה תלוש ללקוח על נייר תרמי, ומדפסת שנייה היא מדפסת סיכות שנועדה להדפסה על מסמכים ושייקים.
ניתן לכלול ביחידה זו קורא מובנה לקריאת מסמכים ושיקים, ההופך את המסמך באופן אוטומטי על צידו השני ומבצע החתמה על גבי השיק.

מדפסת קופה משולבת, המכילה שתי מדפסות ביחידה אחת.
מדפסת אחת מדפיסה תלוש ללקוח על נייר תרמי - בשני צדדי הנייר, כלומר: מחלקת את החשבון לשני צידי הנייר, או: מדפיסה את החשבון על צד אחד של הנייר ומדפיסה הדפסה אחרת (למשל: פרסומות) על הצד השני של הנייר, בו זמנית. תכונת ההדפסה משני צידי הנייר מאפשרת חסכון ניכר בהוצאה על נייר, מפחיתה את מספר הפעמים שיש להחליף גליל נייר במדפסת, ומייעלת את עבודת הקופאי/ת. 
המדפסת השניה, היא מדפסת סיכות, להדפסת מיסמכים ושיקים, ההופכת את המסמך באופן אוטומטי על צידו השני ומבצעת החתמה על גבי המסמך (השיק). קיימת אפשרות לכלול ביחידה זו קורא מובנה לקריאת מיסמכים ושיקים (MICR) ברזולוציה גבוהה. המדפסת הינה בעלת חדות גבוהה של הדפסת טקסט וגרפיקה.

מדפסת קופה תרמית מהירה, שמדפיסה תלוש ללקוח. באפשרותה להדפיס בשני צבעים על תלוש הלקוח בהתאם לנדרש. 
המדפסת כוללת סכין חיתוך לנייר. החלפת הנייר פשוטה ביותר. 

המדפסת מיישמת את הדור החדש של טכנולוגית ההדפסה התרמית
מדפסת קופה המדפיסה תלוש ללקוח על נייר תרמי – בשני צדדי הנייר, כלומר: מחלקת את החשבון לשני צידי הנייר, או אפשרות נוספת : מדפיסה את החשבון על צד אחד של הנייר ומדפיסה הדפסה אחרת (למשל: פרסומות) על הצד השני של הנייר, בו זמנית. תכונת ההדפסה משני צידי הנייר מאפשרת חסכון ניכר בהוצאה על נייר, מפחיתה את מספר הפעמים שיש להחליף גליל נייר במדפסת, ובכך מייעלת את עבודת הקופאי/ת. לסרטון הדגמה לחץ כאן...

מדפסת להדפסת מדבקות Receipt Label Printer

מדפסת להדפסת תוויות מדבקות. תומכת בגלילי נייר תרמי בגודל של 58 מ "מ ו- 80 מ" מ.
המדפסת מתפקדת בתור מדפסת תוויות מדבקות וגם מדפסת קבלות על נייר תרמי, הבחירה מתבצעת אוטומטית על ידי חישן שמזהה את סוג הנייר שהוכנס למדפסת. יתרון זה מאפשר גמישות בהעברת המדפסת לידי שימוש בשני תפקידים שונים, במידת הצורך, בכל מקום בחנות ללא כל צורך להגדירה מחדש. 
חיבור אוטומטי RS232 USB או Ethernet. 

למידע נוסף, נא לפנות לאיציק רזון בטלפון: 03-5265557 
או במייל  razon@ncr.co.il

סגירת תפריט
נגישות
סגור נגישות