חברת י.א. מיטווך ובניו, מחברות ה- IT הוותיקות והגדולות במשק ושותפה עיסקית של חברת Avaya  כבר שנים רבות, הוסמכה על ידי Avaya לתואר "ספק מורשה לשירות איכותי" (Avaya Certified Quality Service Provider - JSD).

 

מיטווך, הפעילה בשוק ה- IT בישראל עשרות רבות של שנים, מספקת לחברות וארגונים גדולים במשק פתרונות מגוונים בתחום המחשוב והתקשורת, ובכלל זה גם פתרונות מוקדי שרות (Contact/Call Centers), מערכות טלפוניית IP, מערכות מענה קולי (IVR), מערכות הודעות מאוחדות (Messaging) ורשתות תקשורת כלל ארגוניות.

הבדיקות להסמכה החדשה, שנערכו על ידי בודק מקצועי מיוחד שביקר בארץ למטרה זו, כללו בדיקות מקיפות של תכולת השירות שמספקת מיטווך בתחום התקשורת, עמידה במדדי איכות השירות (QOS) ובחינת התהליכים הארגוניים והמערכתיים הנדרשים לספק רמת שירות גבוהה ואפקטיבית. בין השאר נבדקו בתהליכי ההסמכה: השירות המוענק ללקוח בשטח ובמרכז השירות של מיטווך, ניהול הפרוייקטים וההתקנות, מערכות המחשוב התומכות בשירות, התפעול השוטף, המעקב, הדיווח וניהול הלוגיסטיקה לרבות ניהול מלאי החלפים.

"המשימה שלנו בעבודה עם שותפים עסקיים היא להבטיח שיש להם את התשתית הדרושה, את תהליכי העבודה ואת המערכות הנדרשות לספק תמיכה טכנית יעילה עבור לקוחות Avaya", אמר מנהל הפעילות העסקית של Avaya בישראל. והוסיף ואמר, שעתה, עם השלמת כל המבחנים והבדיקות שנערכו מטעם Avaya, הוכרה מיטווך גם באופן רישמי, כספקית תמיכה אפקטיבית ללקוחות, נתון התורם משמעותית לשביעות רצונם של לקוחות החברה.

"במהלך כל השנים דאגנו, ואנחנו ממשיכים לדאוג, לכך שהשירות שלנו יהיה לעילא ולעילא", אמר אופיר בר-אורין, מנהל חטיבת התקשורת במיטווך. "עם כל התגובות המצוינות שאנו מקבלים, אנחנו לא שוקטים על השמרים, אלא ממשיכים לשכלל הן את אופן מתן השירות והן את איכותו".

למידע נוסף ושאלות ניתן לפנות ל- 050-7258231
או באימייל: shaya@ncr.co.il

סגור נגישות