סקר ה-Mobile BI של גרטנר: צל"ש למיקרוסטרטג'י על "שימושיות יוצאת דופן" של פתרונות הבינה העסקית עבור סמארטפונים וטאבלטים

חברת מחקרי השוק גרטנר העניקה למיקרוסטרטג'י (Microstrategy), מהספקיות המובילות בעולם של תוכנה לבינה עסקית (Business Intelligence – BI), צל"ש על ישימות ושימושיות יוצאות מגדר הרגיל של מוצריה, במסגרת דו"ח ה-Mobile BI האחרון. ע"פ גרטנר, "בינה עסקית  לטלפונים ומכשירים ניידים צומחת במהירות, כשחברות רבות מתכננות או בוחנות ישום של פתרונות מסוג זה. הדו"ח הנוכחי מסייע להבין את יכולות תוכנות הבינה העסקית המצויות בשוק ולבחירה בפתרון Mobile BI נכון".

את נושא ה"ישימות", מתארת גרטנר כהערכה של אסטרטגיית הספק והיכולת שלו לתמוך במוצר ואף לפתחו ולהרחיבו לאורך כל טווח החיים הצפוי שלו, כשבהערכה נלקחים בחשבון: האסטרטגיה, התמיכה, הביצוע ורמת ההשקעה הצפויה.

"בשל רמת החדירה הגבוהה של טלפונים חכמים (Smart Phones) בישראל, המצויים כיום ממילא בידיהם של מרבית אנשי שדרת הניהול בארגונים, למעשה קיימת התשתית העיקרית הנדרשת לאספקת נתוני ה- BI אל קצות האצבעות של כל מנהל גם כשאינו נמצא במשרד", אומר טל נועם, מנהל החטיבה למערכות מחסני נתונים בחברת מיטווך, נציגת מיקרוסטרטג'י.  "בשוק תחרותי הדורש מהמנהל לקבל החלטות  על סמך עובדות ולא על סמך תחושת בטן, אך טבעי שייווצר הצורך בהצגת דוחות טבלאיים וגרפים וכן Dashboards בסלולרי ובטאבלט, ואומנם אנו עדים להתרחבות מגמה זו בארץ". לדברי נועם, פלטפורמת Microstrategy Mobile App, מאפשרת לספק יכולות אלו כפרויקט משלים גם לארגונים המשתמשים בתשתית BI ארגונית אחרת. "כנציגים של מיקרוסטרטג'י בישראל אנו גאים בהכרה שקיבלנו מחברת גרטנר בתחום זה" .

סקר גרטנר מצטרף לשורה של ניתוחי שוק שפורסמו בחצי השנה האחרונה שהעניקו למיקרוסטרטג'י הכרה כמובילת שוק בתחום ה-Mobile Intelligence וכספקית מספר אחת של פתרון Mobile BI. בין הסקרים: סקר חברת Howard Dresner, שקבע כי מיקרוסטרטג'י ממוצבת במקום הראשון בתמיכה ובשילוב בתחום הפלטפורמות הניידות בתחומה, סקר BARC BI שבחן איך ארגונים בוחרים מוצרי BI וקבע כי  מיקרוסטרטג'י היא מספר אחד במושגי "שימוש נייד", וסקר Techaccess שדירג את מיקרוסטרטג'י בין 10 אפליקציות המובייל הארגוניות הטובות בעולם.

החטיבה למערכות מחסני נתונים בחברת מיטווך הינה המפיצה בישראל של מערכות Teradata ו- Aster Data. כן היא מתמחה במיקרוסטרטג'י בתחום ה- BI.  החטיבה  מבצעת פרויקטים בתחום ה- Data Warehouse,  BI  ו- Big Data. לחברת מיטווך, חברת טכנולוגיית המידע הוותיקה ביותר בארץ, מסורת רבת שנים של מחוייבות לאיכות ומצויינות ועל לקוחותיה נימנים אירגונים וחברות רבים, ביניהם מהגדולים והמובילים בכלכלה הישראלית: בבנקאות, בתחומים פיננסיים אחרים, בתקשורת, בקמעונאות ועוד.

 

 

למידע נוסף ושאלות ניתן לפנות ל- 050-8234085
או באימייל: tal@ncr.co.il

סגירת תפריט
סגור נגישות